Ja si kanë reaguar VIP-at për eleminimin e Dagz (Foto)

Showbiz

Ja si kanë reaguar VIP-at për eleminimin e Dagz (Foto)

Dagz u largua pas një nominimi surprizë dhe pak minutësh. pasi  Beatrix filloi një zinxhir shpëtimesh dhe në fund mbetën Dagz dhe Einxhel.

Nominimi ‘kokë më kokë’ i Einxhel dhe Dj Dagz krijoi një situatë shumë tensionuese dhe plot emocion brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Megjithatë, këto emocione u përcollën më së shumti edhe jashtë, ku miqtë dhe njerëzit e dashur të çiftit i kanë mbështetur vazhdimisht ata me anë të ‘story’-ve dhe postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Fillimisht, mikesha e ngushtë e Einxhel, moderatorja e emisionit “Portokalli” Fjoralba Ponari, ka bërë disa pastime në llogarinë e saj të “Instagram”, ku ka shprehur suportin për të, duke thumbuar banorët e tjerë.

Ja si kanë reaguar VIP-at për eleminimin e Dagz (Foto)

“ ‘S’i bie dot gomarit, i bie samarit’ i thonë këtij muhabeti”- shkruan ajo në një story të “Instagram”.

Ja si kanë reaguar VIP-at për eleminimin e Dagz (Foto)

Më pas, ajo ka pubikuar një foto të Einxhel brenda shtëpisë, ku shkruan:

“You got this!”.

Inkurajimet dhe suporti nuk ka ardhur vetëm nga moderatorja, por ka qenë edhe këngëtari Ylli Limani, i cili ka mbështetur çiftin duke postuar një foto romantike të Einxhel dhe Dagz që shfaqen pranë njeri-tjetrit.

Ja si kanë reaguar VIP-at për eleminimin e Dagz (Foto)

Mbi të, ai ka vendosur mbishkrimin “All day everyday”, ku publikisht shpreh simpatinë për dyshen më të komentuar në “Big Brother VIP Albania”.

ME TE LEXUARAT