FOTO/ Në mbështetje të babait të djalit të saj, Rihanna u shfaq për herë të parë në publik pas lindjes

Showbiz

FOTO/ Në mbështetje të babait të djalit të saj, Rihanna

Rihanna ka bërë daljen e parë publike që prej lindjes së djalit në maj.

Këngëtarja mori pjesë në festivalin muzikor Wireless për të mbështetur të dashurin e saj, ASAP Rocky.

Duke i qëndruar besnike stilit të saj, ajo shihej e veshur krejt në të zeza.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Rihanna ende nuk ka treguar për publikun se çfarë emri ka zgjedhur për vogëlushin. Ajo dhe reperi kanë zbuluar emrin vetëm për të afërmit e tyre, tha një burim.

Kujtojmë që Rihanna ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë shtatzënisë.

Pak para se të vinte në jetë djali i saj, u përfol se këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin për shkak të tradhtisë.

Por ata hodhën poshtë këto spekulime pasi u panë krah njëri-tjetrit më të lumtur se kurrë.

ME TE LEXUARAT