E rëndë, 17-vjeçari qëllon me thikë nënën e tij

Bota

E rëndë, 17-vjeçari qëllon me thikë nënën e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në kryeqytetin e Greqisë, Athinë.

Një 17-vjeçar ka qëlluar me thikë nënën e tij dhe ka dalë në rrugë i gjakosur, shkruan Protothema.

“I vrava të gjithë”, ishin fjalët e të mitur pasi qëlloi të ëmën. Sipas informacioneve të para, nëna e të riut është gjetur e mbuluar në gjak dhe është dërguar në spital.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Dyshohet se djali e ka sulmuar dhe më pas e ka qëlluar. Ai është arrestuar nga forcat e policisë.

ME TE LEXUARAT