E rende/ 12 vjeçarja gjendet e pajetë në pyll, dyshohet se është vrarë nga dy bashkëmoshatare të saj

Bota

E rende/ 12 vjeçarja gjendet e pajetë në pyll, dyshohet se

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e një e 12-vjeçareje në Freudenberg, pranë Koblenz.

Sipas raportimeve nga mediat gjermane, dy vajza të moshës 12 dhe 13 vjeç dyshohen se kanë vrarë moshataren e tyre.

Luise F. u raportua e zhdukur të shtunën e kaluar dhe trupi i saj i pajetë u gjet në një pyll disa kilometra larg shtegut që adoleshenjta duhet të kishte ndjekur për t’u kthyer në shtëpi pasi kishte qenë me një shoqe.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Policia po punon per zbardhjen e metejshme te rrethanave te kesaj tragjedie.

ME TE LEXUARAT