Del foto e gruas ''serial killer'', kjo është 45-vjeçarja që ka vrarë 3 të moshuar

Bota

Del foto e gruas ''serial killer'', kjo është

Mediet greke kanë publikuar foton e 45-vjeçares që mbyti dje me jastëk të moshuarën për të cilën kujdesej, sigurisht kundrejt një pagese.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ishullin e Rodos në Greqi.

Autorja pranoi në polici se mbyti të moshuarën, pasi ajo po e bezdiste dhe nuk e linte të flinte gjumë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Por nuk mbaron me kaq, 45-vjeçarja ka rrëqfyer në polici se ka vraraë dhe dy të moshuar tjerë, ndësra shokoi duke thënë se ka tentuar të mbysë djalin e saj kur ai ishte vetëm 1 vjeç.

Për këtë arsye, 45-vjeçarja ka qenë shtruar në të kaluarën në një spital psikiatrik.

ME TE LEXUARAT