“Burri me rreh sepse nuk ul kokën kur dal në rrugë”, arrestohet 32-vjeçari në Podgoricë

Bota

“Burri me rreh sepse nuk ul kokën kur dal në rrugë”,

Një 32-vjeçar është arrestuar në Podgoricë, pasi akuzohet se ka përdhunuar dhe abuzuar me ish-bashkëshorten e tij.

Kjo e fundit kallëzoi ish-bashkëshortin për dhunë. Ajo tha në polici se burri e kërcënonte me armë zjarri dhe thikë.

Sakaq ish-bashkëhsorti ka mohuar para policisë akuzat.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Gruaja ka rrëfyer se ish-bashkëshorti e mbante të kyçur në shtëpi dhe se e dhunonte sepse ajo nuk ulte kokën kur shkëmbehej  në rrugë me persona të tjerë.

ME TE LEXUARAT