Sulm me armë në Uashington, një viktimë dhe 4 të plagosur

Bota

Sulm me armë në Uashington, një viktimë dhe 4 të

Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë plagosur pas të shtënave me armë në një hotel në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, sipas policisë lokale.

Sipas informacioneve paraprake, një grua, e cila ishte në gjendje kritike nuk arriti ti mbijetonte dot plagëve të marra.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit, në një hotel në një lagje të pasur të Uashingtonit, ku ndodhen shumë ambasada.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes ndërkohë autori nuk është identifikuar ende.

ME TE LEXUARAT