Zjarr në katin e parë të një pallati në Tiranë, detajet e para

Aktualitet

Zjarr në katin e parë të një pallati në Tiranë,

Një banesë është përfshirë nga flakët, rreth orës 20:05 në rrugën "Idriz Dollaku" në lagjen "Ali Demi". Mësohet se nga flakët e apartamentit në katin e parë të një pallati ka patur vetëm dëme materiale.

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 07.12.2021, rreth orës 20:05, në rrugën "Idriz Dollaku" në lagjen "Ali Demi", ka rënë zjarr në katin e parë të një pallati, në banesën me qira të shtetases E. K., 39 vjeçe, ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

ME TE LEXUARAT