Zhvillime tronditëse! Alfred Cako bën parashikimin e fortë, tregon lëvizjen nga Rusia: Shqiptarët do të...

Aktualitet

Zhvillime tronditëse! Alfred Cako bën parashikimin e fortë,

Teoricieni Alfred Cako ngritur pretendimin se tensionet Serbi-Kosovë janë planifikuar nga ‘Iluminati me policin e mirë (Perëndimin) dhe policin e keq ((Rusinë).

Cako paralajmëron se së shpejti Rusia do shkëputet tërësisht nga Europa dhe se shqiptarët do shkojnë drejt perëndimit.

Postimi i Alfred Cakos

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Zhvillime tronditëse! Alfred Cako bën parashikimin e fortë,
Konflikti i stisur Serbi-Kosove i organizuar nga Iluminati me policin e mire (Perendimin) dhe policin e keq ((Rusine). Se shpejti, Rusia ne BRICS dhe jashte Europes, shqiptaret ne perendim. Por te dy palet sundohen nga Mafia Khazare.

ME TE LEXUARAT