Zgjedhjet e 6 Marsit, Monika Kryemadhi bën lëvizjen e parë

Aktualitet

Zgjedhjet e 6 Marsit, Monika Kryemadhi bën lëvizjen e parë

Partia Lëvizja Socialiste për Integrim ka bërë lëvizjen e parë për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 Marsit.

LSI ka çuar sot në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve shkresën për t’u regjistruar në zgjedhjet e pjesshme që do të mbahen në gjashtë bashki, konretisht në Durrës, Rrogozhinë, Lushnjë, Vorë, Shkodër dhe Dibër.

LSI bëhet partia e tretë që regjistrohet në këto zgjedhje, pas PS dhe PD që u regjistruan më 25 janar.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Zgjedhjet e 6 Marsit, Monika Kryemadhi bën lëvizjen e parë

ME TE LEXUARAT