Zbërthimi i dhjetëra krimeve, zbulohet kush qëndron pas vendosjes së tritolit në lokalin e Noizyt

Aktualitet

Zbërthimi i dhjetëra krimeve, zbulohet kush qëndron pas vendosjes

Një nga krimet e zbardhura që tashmë do të ketë një autorësi dhe ajo e atentatit me eksploziv në lokalin e reperit të njohur Rigels Rajko, Noizy.


Teksa bëri një rezyme të krimeve të kryera nga banda e Laert Haxhiut, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku, deklaroi se ky grup është përgjegjës për vendosjen e tritolit në lokalin e shtetasit Bashkim Rajku, babai i reperit Noizy.

ME TE LEXUARAT