Vrau 39-vjeçarin shqiptar, greku shfaqet i penduar: Ishte gabimi më i madh i jetës sime

Aktualitet

Vrau 39-vjeçarin shqiptar, greku shfaqet i penduar: Ishte gabimi më
68 vjeçari grek Dhimitris Kutrumanis që vrau me plumb në kokë 39 vjeçarin shqiptar Brigen Limka është lënë në burg

Autori rreth orës 10:00 të mëngjesit ka dalë para Gjykatës së Pireut për të kërkuar falje para hetuesit. I moshuari, u shpreh se është i penduar për veprimin e tij.

“Jam penduar. Sinqerisht kërkoj falje, ishte gabimi më i madh i jetës sime. Dhe për këtë uroj dënimin tim”, dyshohet se ka deklaruar ai para hetuesit, i cili sipas informacioneve ka kërkuar ekzaminimin e tij nga një psikiatër.

 

ME TE LEXUARAT