Vendi u dynd nga tifozët e huaj , por "Air Albania” nuk mbushet për shkak të...

Aktualitet

Vendi u dynd nga tifozët e huaj , por "Air Albania” nuk mbushet

Në “Air Albania Stadium” është duke u luajtur finalja e Conference League, mes Romës dhe Feyenoord.

Abc ka siguruar foto brenda stadiumit.

Pavarësisht kërkesave të mëdha por dhe ankesave të tifozëve se është ambient i vogël, në foto shihet se disa ulëse kanë mbetur bosh.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Karriget e mbetura bosh mund të jenë të tifozëve të cilët nuk janë lejuar të futen në stadium për shkak të problematikave të shumta që pati një ditë më parë, ose “shitësve” u kanë mbetur në dorë biletat pasi askush nuk ka dashur t’i blejë me çmime të kripura.

ME TE LEXUARAT