Udhëtonte me mjetin e shërbimit, polici përplas dy makina! Plagosen tre persona

Aktualitet

Udhëtonte me mjetin e shërbimit, polici përplas dy makina!

Një polic ka aksidentuar dy makina të tjera, teksa drejtonte mjetin e shërbimit.

Njëra prej makinave që inspektori i uniformave blu ishte e parkuar, ndërsa tjetra jo. Si pasojë e përplasjes janë plagosur tre persona, të cilët ndodhen në spital.

“Më datë 14.06.2024, punonjësi i Policisë inspektor Xh. M., duke drejtuar automjetin e shërbimit dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Xh. B. dhe me një automjet të parkuar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Si pasojë janë dëmtuar 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia e Tiranës.

ME TE LEXUARAT