U plagos në aksident në Pogradec, turistja italiane niset me helikopter drejt Tiranës  

Aktualitet

U plagos në aksident në Pogradec, turistja italiane niset me

Një aksident është regjistruar në Pogradec, ku e lënduar mbeti një shtetase italiane.

Në aksidentin e ndodhur në aksin nacional Pogradec-Lin, mësohet se janë përfshirë një kamionçinë dhe një motomjet.

E plagosura fillimisht u dërgua në spitalin e Pogradecit dhe tani mësohet se është nisur me helikopter drejt Tiranës, për trajtim më të specializuar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndërkohë Policia po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

ME TE LEXUARAT