U kap në Rrugën e Arbrit, një prej trafikantëve të kokainës lidhje me bosin e drogës në Dubai

Aktualitet

U kap në Rrugën e Arbrit, një prej trafikantëve të

Një nga personat e arrestuar për kokainën e kapur në Fier dy natë më parë, e fshehur në thasët me pleh kimik, është Bledar Matoshi.

Ky i fundit, siç raporton BalkanWeb , njihet për lidhjet e tij me një prej personazheve më të njohur të botës së krimit që aktualisht qëndron në Dubai dhe është i skeduar edhe më herët për trafik kokaine.

Matoshi u ndalua në rrugën e Arbrit bashkë me disa miqtë e tij, ndërresa në mjetin e tyre u gjetën armë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Dyshohet se Matoshi dhe shokët e tij do të merrnin ngarkesën nga Fieri, për ta përpunuar më pas drogën.

ME TE LEXUARAT