Tiranë, dhunoi vëllain, arrestohet 38-vjeçari, në pranga edhe një tjetër

Aktualitet

Tiranë, dhunoi vëllain, arrestohet 38-vjeçari, në pranga

Policia e Tiranës njofton se jane venë në pranga 2 shtetas për vepra të ndryshme penale:

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. L., 38 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit M. K., 36 vjeç, pasi u kap duke drejtuar mjetin e tij, në gjendje të dehur.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

ME TE LEXUARAT