Tiranë, 55-vjeçarin e zë korrenti në tarracën e shtëpisë

Aktualitet

Tiranë, 55-vjeçarin e zë korrenti në tarracën e

Një 55-vjeçar ne Tiranë ka rënë në kontakt me rrymën elektrike ndërkohë që ndodhej në tarracën e banesës së tij.

Policia njofton se 55-vjecari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Njoftimi i plotë- Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 18.05.2022, në rrugën “5 Maji”, shtetasi N. B., 55 vjeç, në tarracën e banesës së tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT