"Ti na trego kë ke mik një herë", banorët e "BBVA", shpërthejnë ndaj produksionit, shprehen se është i...

Aktualitet

"Ti na trego kë ke mik një herë", banorët e

Kur premtohen surpriza nga një spektakël,gjëja e fundit që imagjinojmë është një spektakël skandalesh.

Duket sikur skaleta e Top Channel shkon në kosh gjithmonë sepse situata ju del nga duart nga njerëzit që vetë i zgjodhën për “Show”

Çfarë ndodhi tani?

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Epo aktorja Olta Gixhari dhe Tea Trifoni në një bisedë me Luizin kanë lënë të kuptohet se ka vend për dyshim qëndrimi i tij ende në shtëpi pas gjithë gjërave që kanë ndodhur me të.

“Ti na trego kë ke mik një herë, se ta kam bërë këtë pyetjen disa herë. Na trego kë ke mik këtu brenda” janë disa nga fjalët e Oltës të cilat i mbështet edhe Tea duke thënë “Edhe unë e mendoj këtë ”.

Nuk do të ishte në fakt hera e parë pasi edhe kur Olta po bisedonte në dhomë rreth kësaj gjëje,asaj herën e parë ju kërkua të rregullonte mikrofonin (edhe pse mikrofoni s’kishte asnjë problem) dhe pastaj u thirr në dhomën e rrëfimit.

Skaleta del para çdo Prime në internet, banorët ‘flasin më shumë seç duhet’, Luizi ju doli nga parashikimi dhe nuk po e ndalin dot as ate e as dronat, pësuan sulm kibernetik në internet dhe ende nuk kemi shkuar në gjysëm të rrugës.

ME TE LEXUARAT