Shpërthimi me tritol, momenti kur Armand Duka mbërrin në shtëpinë e tij në Durrës

Aktualitet

Shpërthimi me tritol, momenti kur Armand Duka mbërrin në

Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka ka mbërritur në shtëpinë e tij në Durrës pasi ka ndodhur shpërthimi me tritol.

Shpërthimi me tritol është regjistruar mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk bëhet të ditura rrethanat.

Policia tha se nje sasi e vogel tritoli ka shperthyer rreth ores 22.10 ne pjesen perballe hyrjes se shtepise se Dukes.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Policia mesohet se ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka kufizuar zonen me shirita e me pas ka nisur hetimet ne lidhje me njgarjen.

Nga verifikimet e deritanishme mesohet se shperthimi me lende eksplozive ka shkaktuar deme te vogla materiale duke demtuar objektin ku ishte vendosur eksplozivi si dhe duke thyer xhamat e disa godinave aty.

ME TE LEXUARAT