Shpërthim me lëndë plasëse në Laprakë, dëmtohet një biznes

Aktualitet

Shpërthim me lëndë plasëse në Laprakë,

Shpërthim me lëndë plasëse në një biznes në Laprakë.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 21.11.2023, rreth orës 04.50, në rrugën “Dritan Hoxha”, në Laprakë, (në rrugë) dyshohet se ka shpërthyer një sasi lënde plasëse dhe si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar xhamat e një biznesi përreth.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT