Shpërthen në flakë servisi në Durrës, lëndohet një person, dyshohet se...

Aktualitet

Shpërthen në flakë servisi në Durrës, lëndohet

Përfshihet nga flakët një servis në lagjen nr.16 të Durrësit.


Dyshohet që shkak është bërë një shkëndijë e shkaktuar gjatë saldimit.

Si pasojë, një punëtor është lënduar lehtë, pa rrezik për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat u regjistrua ngjarja.

ME TE LEXUARAT