Në kërkim nga SPAK, Durim dhe Valter Bami shoqërohen në policinë e Dubait

Aktualitet

Në kërkim nga SPAK, Durim dhe Valter Bami shoqërohen në
Vëllezërit Durim e Valter Bami janë shoqëruar nga autoritetet policore të Dubait.

Lajmi konfirmohet nga burime jozyrtare, ndërsa aktualisht Dubai nuk ka njoftuar autoritetet tona në mënyrë zyrtare Vëllezërit Durim e Valter Bami janë shoqëruar nga autoritetet policore të Dubait.

Lajmi konfirmohet nga burime jozyrtare, ndërsa aktualisht Dubai nuk ka njoftuar autoritetet tona në mënyrë zyrtare.

Burime bëjnë me dije se Policia e Shtetit ka shkëmbyer informacion në ditët e fundit për vendqëndrimin e dy vëllezërve në Emiratet e Bashkuara Arabe, të cilët dyshohet se janë gjetur.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Aktualisht, me vendim të SPAK, në kërkim rezulton Durim Bami, në kuadër të operacionit “Revanshi”.

ME TE LEXUARAT