Shmangu truprojat, si arriti të futej Gert Shehu në mes turmës dhe të sulmonte Berishën

Aktualitet

Shmangu truprojat, si arriti të futej Gert Shehu në mes turmës

Si u fut agresori i Sali Berishës mes turmës?

Kjo pyetje merr përgjigjen nga pamjet e reja që kanë dalë nga terreni.

Fillimisht, Gert Shehu ka shmangur truprojen e parë, duke u ulur dhe duke shmangur edhe qytetarët e tjerë që i dolën para, pasi u vu re që po vraponte në drejtim të kryedemokratit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Të vetmit që nuk e vunë re ishin truprojat e Berishës, që duket se ishin shumë të zënë për të kontrolluar kush e di se çfarë.

ME TE LEXUARAT