Sherr në familjë në Përrenjas, 51-vjeçari, rreh me grushta kokës vëllain e tij

Aktualitet

Sherr në familjë në Përrenjas, 51-vjeçari, rreh me

Një sherr në familje ka ndodhur në Përrenjas. Mësohet se 51-vjeçari G.H ka goditur me grushta kokës vëllain e tij.

Ai është proceduar tashme nga policia për dhunë në familje.

Njoftimi i plotë policisë:

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Policia ka proceduar penalisht shtetasin -G. H., 51 vjeç, banues në fshatin Rrajcë, Prrenjas, për veprën penale “Dhuna në familje":

pasi ka goditur me grushte, në kokë, për motive të dobëta, vëllanë e tij, shtetasin F. H.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po heton per te zbuluar me shume ne lidhje me kete ngjarje.

ME TE LEXUARAT