Sherr me thika mes vajzave të mitura në Athinë, debat për të dashurit, arrestohet shqiptarja

Aktualitet

Sherr me thika mes vajzave të mitura në Athinë, debat për

Një sherr i rrallë mes 7 vajzash të mitura ka ndodhur në qendër të Athinës.

Vajzat kishin një takim dhe më pas debatuan për të dashurit ku sherri ka degraduar në përdorimin e thikave.

Mes vajzave ka qenë dhe një 15-vjeçare shqiptare e cila ka plagosur dy të mitura me thikë dhe është arrestuar nga Policia.

Një prej të plagosurave është në gjendje të rëndë dhe u dërgua në kirurgji për operacion./bw

ME TE LEXUARAT