Sherr masiv në Berat, dy të plagosur

Aktualitet

Sherr masiv në Berat, dy të plagosur

Dy persona kanë marrë plagë të shumta në trup pas një konflikti të dhunshëm në Berat. Mësohet se dy të lënduarit kanë goditur njëri-tjetrin me mjet prerës. Dy të lënduarit janë Artur Gjata dhe Ervis Kanani dhe janë transportuar në Spitalin e Beratit.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. 

ME TE LEXUARAT