Sërish lëkundje tërmeti, epiqendra në Veri të vendit, ja sa ishte magnituda

Aktualitet

Sërish lëkundje tërmeti, epiqendra në Veri të vendit,

Sërish lëkundje tërmeti në Veri të Shqipërisë.


Tërmeti sipas IGJEUM u regjistrua 3 km në Juglindje të Fushë-Arrëzit në orën13:41, me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter.

Sërish lëkundje tërmeti, epiqendra në Veri të vendit,

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kjo është lëkundja e disatë pas tërmetit të fortë 4.3 që tronditi dje jo vetëm rrethin e Pukës, por u ndje dhe në disa qytete të tjera dhe Tiranë.

ME TE LEXUARAT