Ish-presidenti u nda nga jeta, reagon e prekur Beniada Nishani

Aktualitet

Ish-presidenti u nda nga jeta, reagon e prekur Beniada Nishani

Një nga personat të cilët kanë reaguar pas ndarjes nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani, është edhe ish- banorja e Big Brother Vip dhe e afërme e të ndjerit, Beniada Nishani.

“Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten.

Fiona Nishani zemra ime është me ty”, ka skruar Beniada në reagimin e saj në Instagram.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në kohën ku hyri në shtëpinë e BBV, Beniada ka sqaruar se ish-presidenti ishte kushëriri i babait të saj.

Ajo ka sqaruar edhe se ka një marrëdhënie të ngushtë me fëmijët e Nishanit.

ME TE LEXUARAT