Prekëse, motra e Liridonës nxjerr bisedën me të, çfarë thoshte e ndjera për gratë e dhunuara

Kosovë&Rajon

Prekëse, motra e Liridonës nxjerr bisedën me të,

Motra e të ndjerës Liridona Ademaj, vrasja e së cilës trondit mbarë opinionin publik shqiptar, pasi bashkëshorti i saj, Naim Murseli kishte paguar vrasës me pagesë për eliminimin e saj, ka reaguar në rrjetet sociale.

Motra e Liridonës, ka publikuar një pjesë të bisedës së kaluar me të, në të cilën viktima shpreh mbështetjen e saj për gratë dhe dhimbjen në të njëjtën kohë për gratë e trajtuara në mënyrë të padrejtë.

Vdekja e Liridona Ademajt ka pikëlluar shumë familjen, kolegët dhe mbarë opinionin publik.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Prekëse, motra e Liridonës nxjerr bisedën me të,

 

ME TE LEXUARAT