Policia "blindon" Sarandën, ngrihen disa pika kontrolli, arrestohet i riu

Aktualitet

Policia "blindon" Sarandën, ngrihen disa pika kontrolli,

Në kuadër të ruajtjes së sigurisë dhe rendit, policia e Sarandës, ka ngritur shumë postblloqe në pikat hyrëse dhe dalëse të qytetit.

Aksioni në fjalë ka nisur që prej mesditës së sotme, ndërsa vijon ende.

Nga kontrolli i ushtuar nga forcat Shqiponja dhe FNSH në vendin e quajtur Ura e Kranesë u kap një i ri nga Gjirokastra. Këtij të fundit iu gjetën disa doza me lëndë narkotike.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.


Postblloqet vazhdojnë për kapjen e personave të armatosur, apo në kërkim.

ME TE LEXUARAT