Policia aksion në Tiranë, ndalohen makinat luksoze, 3 të shoqëruar

Aktualitet

Policia aksion në Tiranë, ndalohen makinat luksoze, 3 të

Policia ka ndërmarrë një aksion mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se janë ngritur postblloqe në zonën e “Bulevardit të ri” dhe në Kodër Institut.

Sakaq, tre të rinj janë shoqëruar në komisariatin nr.5 në Kamëz.

Nga pamjet e siguruara shihet se efektivët ushtrojnë kontrolle në makiant luksoze me xhama të zinj që janë në qarkullim. Burime bëjnë me dije se kontrollet janë rutinë.

ME TE LEXUARAT