Polici gjendet i vrarë në banesë në Lezhë, dyshohet se...

Aktualitet

Polici gjendet i vrarë në banesë në Lezhë, dyshohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në fshatin Spiten të Lezhës, ku nje efektiv poloicie u gjet i vdekur.

Sipas policise, mesohet se ngjarja ka ndodhur ne banesen e policit.

Shtetasi Gj.L dyshohet të ketë vrarë veten me armën e tij të shërbimit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave.

ME TE LEXUARAT