Po dilte për të punuar, babai përplas me zetor vajzën 3-vjeçare

Aktualitet

Po dilte për të punuar, babai përplas me zetor vajzën

FIER
Nje aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:15, në fshatin Cerven.

Shtetasi me iniciale E.T. duke drejtuar mjetin tip zetor në oborrin e banesës së vet, ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjece. Vajza ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT