Përplasje e frikshme mes makinave në Fier

Aktualitet

Përplasje e frikshme mes makinave në Fier

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit rreth orës 22:30.

Në rrugën kryesore të qytetit, pranë shtëpisë të të moshuarve, dy automjete ‘tip Benz’ janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Bilanci i aksidenteve ne Shqiperi javet e fundit eshte renduar ndjeshem.

Shumica e ketyre ngjarjeve kane ndodhur si pasoje e shkeljes se rregullave dhe tejkalimit te shpejtesise.

ME TE LEXUARAT