Përfshihet nga flakët banesa në katin e parë të një pallati, evakuohen banorët

Aktualitet

Përfshihet nga flakët banesa në katin e parë të

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në katin e parë të një banesë në Tiranë.

Për fat të mirë nuk ka persona të lënduar, por raportohet vetëm për dëme materiale.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies se zjarrit.

Ndërkohë forca të shumta policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar në vendin e ngjarjes

ME TE LEXUARAT