Parakalim i gabuar, aksident në Durrës-Rrogozhinë, dy të plagosur

Aktualitet

Parakalim i gabuar, aksident në Durrës-Rrogozhinë, dy të

Aksidentet vazhdojne ne rruget e Shqiperise dhe kane per shkak shkeljen e rregullave te qarkullimit rrugor.

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Durrës – Rrogozhine, pranë vendit të quajtur Zifti, rreth 3 km larg Shkëmbit të Kavajës.

Nga informacione paraprake mësohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar i automjetit tip Mercedes Benz i cili ka përfshirë në aksident mjetin tif Ford dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar drejtuesit e të dy automjeteve.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

ME TE LEXUARAT