Ngjarje tragjike në Pezë, 17-vjecarja humb jetën pasi ra nga bicikleta

Aktualitet

Ngjarje tragjike në Pezë, 17-vjecarja humb jetën pasi ra nga

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne nje fshat te Pezes.

Nje 17 vjecare ka humbur jeten pasi eshte rrezuar aksidentalisht nga bicikleta.

Policia tha se ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT