Nga trafik droge në sigurim të kushteve për vrasje, akuzat ndaj Erzen Breçanit

Aktualitet

Nga trafik droge në sigurim të kushteve për vrasje, akuzat ndaj

Janë mësuar akuzat ndaj 11 të dyshuarve për të cilët SPAK ka lëshuar urdhër-arreste përfshirë këtu edhe ish-drejtorin e policisë së Tiranës, Erzen Breçanin

Burime bëjnë me dije se akuzat janë nga pastrim parash, grup i strukturuar kriminale, trafik droge, sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje të autorit të krimit.

ME TE LEXUARAT