Nga aksioni i SPAK u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe djali i tij

Aktualitet

Nga aksioni i SPAK u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe djali i
Në prangat e policisë përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka përfunduar edhe djali i tij i madh.

Ai akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

Akuzat për 11 te dyshuarit janë, pastrim parash grup i strukturat kriminal trafik droge sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.

ME TE LEXUARAT