Ndodh në Tiranë! Shtylla e tensionit të lartë rrëzohet mbi makinën e parkuar

Aktualitet

Ndodh në Tiranë! Shtylla e tensionit të lartë rrëzohet

Një shtyllë e tensionit të lartë është rrëzuar sot pasdite mbi një makinë në Tiranë.

Në vendin e ngjarjes vijon të jetë grupi hetimor, ka ardhur edhe grupi i OSHEE. Priten edhe forcat zjarrfikëse.

 Dyshohet se shtylla është shembur nga një kamion që ka pasur një vinç tërheqës. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por dëme materiale të një automjeti.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 Qarkullimi vijon normalisht. Nga tensioni i mesëm i shtyllave, është bërë dhe një shkëputje e energjisë elektrike për sigurinë e automjeteve dhe qytetarëve

ME TE LEXUARAT