Ndarja nga jeta e ish-futbollistit Astrit Guri, Meta mesazh ngushëllimi

Aktualitet

Ndarja nga jeta e ish-futbollistit Astrit Guri, Meta mesazh ngushëllimi

Presidenti Ilir Meta ka ndarë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-futbollistit të Skraparit, Astrit Guri.


Meta i shpreh mirënjohje Gurit për të gjitha kujtimet dhe emocionet e dhuruara, si dhe për personalitetin e shkëlqyer sportiv që ka përcjellë të të rinjtë.


Postimi i Ilir Metës:

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.


I trishtuar nga lajmi për ndarjen e parakohshme nga jeta të ish-futbollistit të shquar të Skraparit, Astrit Guri.
Mirënjohje për kujtimet e paharruara dhe emocionet, që i dhuroi në veçanti komunitetit tonë në vitet ’70-’80, si dhe për personalitetin e shkëlqyer sportiv që krijoi duke u bërë një shembull frymëzimi për më të rinjtë.Ngushëllime familjes së dashur Guri, miqve, bashkëlojtarëve dhe komunitetit të Skraparit, që do ta kujtojë gjithmonë me nderim!
Të prehet në paqen e merituar!

ME TE LEXUARAT