“Mora gjakun e babait”! Dëshmia e 17-vjeçarit që ekzekutoi vëllain e vrasësit të të atit

Aktualitet

“Mora gjakun e babait”! Dëshmia e 17-vjeçarit që

Vrasja e Lek Lekgjonajt në Manati të Lezhës nga një 17-vjeçar ka ndodhur për gjakmarrje.

Vëllai i viktimës ka vrarë babanë e të miturit në vitin 2009. Pas vrasjes, nëna e 17-vjeçarit u helmua dhe ndërroi jetë.

I mituri, Florian Pervathi, i cili është dorëzuar në polici, pohoi para hetuesve se “mori gjakun e babait”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sot, ai ka ka ruajtur lëvizjet e viktimës dhe e ka qëlluar atë në oborrin e banesës.

ME TE LEXUARAT