Merr flakë një pallat në Tiranë, evakuohen banorët

Aktualitet

Merr flakë një pallat në Tiranë, evakuohen banorët

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit. Burime bëjnë me dije për mediat, se është përfshirë nga flakët kati i tretë i një pallati në Astir.

Të njëjtat burime theksojnë së janë evakuuar me vështirësi banorët e pallatit. Ndërkohë që në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse si dhe ambulance.

Deri në këto momente nuk raportohet për persona të lënduar, apo të bllokuar në pallat.

ME TE LEXUARAT