“Merma jetën o Zot”/ E afërmja e babë e bir që vdiqën në Lushnjë shpërthen në lot

Aktualitet

“Merma jetën o Zot”/ E afërmja e babë e bir që

Lushnja është tronditur mesditën e sotme nga një shpërthim i fuqishëm që i mori jetën dy personave.

Landi Verçani dhe djali i tij 24 vjeç ndërruan jetë pasi pësuan djegie të rënda, teksa ishin duke punuar në magazinë. Ngjarja ka shokuar familjarët, teksa shihet se një prej tyre ka shpërthyer në lot pas marrjes së lajmit.

“Merma jetën o Zot”, dëgjohet në video e afërmja e viktimës teksa mbahet në këmbë nga dy persona.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Babë dhe bir ndoheshin sëbahsku brenda vinçit, i cili ka prekur linjën e tensionit të lartë duke shkatuar shpërthimin.

 

ME TE LEXUARAT