Zbulohet "foleja" e krimit/ Policia kap bazën me mina dhe armë në Vlorë, një në pranga

Aktualitet

Zbulohet "foleja" e krimit/ Policia kap bazën me mina dhe

Një depo armësh është zbuluar në mes të qytetit të Vlorës. Deri më tani janë gjetur disa pistoleta, dy kallashnikovë, targa e mina me telekomandë.

Report Tv sjell edhe pamjet nga depo, ku dallohen ekspertët e kriminalistikës teksa zbulojnë armët, ndërsa në krah të tyre, mbi tavolinë duken edhe targat.

Policia ende nuk ka dalë me një deklaratë zyrtare, por burime bëjnë me dije se një person ka rënë në pranga. depo e armëve dhe minave është zbuluar në lagjen '10 korriku'. 

ME TE LEXUARAT