Masakroi me thikë nënën, kapet 30-vjeçari në Fier, 50-vjeçarja në gjende kritike (Detaje)

Aktualitet

Masakroi me thikë nënën, kapet 30-vjeçari në Fier,

Kapet 30-vjeçari në Fier që masakroi me thikë nënën e tij. 

Ngjarja ka ndodhur në Dukas, Patos, ku 30-vjeçari Klaudio Çobaj ka qëlluar me thikë nënën e tij Donika Çobaj.

30-vjeçari e ka qëlluar disa herë me thikë nënën e tij në qafë, bark, kofshë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

është transportuar në spitalin e Fierit ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Informacion shtesë

Kapet dhe shoqërohet në Komisariatin e Policisë Fier, 30-vjeçari që plagosi nënën e tij me thikë.

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për plagosjen me thikë të shtetases Donika Çobaj, falë reagimit të menjëhershëm dhe në kohë të shërbimeve të Policisë, u bë kapja e shtetasit Klaudio Çobaj, i cili u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme.

Po kryhen veprimet hetimore, për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT