Maliq, makina përplas këmbësorin në afërsi të Zjarrfikëses

Aktualitet

Maliq, makina përplas këmbësorin në afërsi të

Nje aksident rrugor ka ndodhur në Maliq, ku një makinë ka përplasur një këmbësor pranë zjarrfikëses, duke e lënë të plagosur.


67-vjecari është dërguar në spitalin e Korçës për ndihmë mjekësore.

Policia ka mundur të kapë drejtuesin e mjetit dhe po bën veprimet për sqarimin e rrethanave.

ME TE LEXUARAT