Makina bie në humnerë në Bulqizë, humb jetën 17-vjeçari

Aktualitet

Makina bie në humnerë në Bulqizë, humb jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Bulqizë, ku një makinë ka rënë disa metra poshtë rrugës një automjet dhe për pasojë dyshohet se ka humbur jetën shtetasi F. P., 17 vjeç.

Bulqizë/ Informacion paraprak

Rreth orës 17.00, në Trebisht, Bulqizë ka rënë disa metra poshtë rrugës një automjet dhe për pasojë dyshohet se ka humbur jetën shtetasi F. P., 17 vjeç, dhe është dëmtuar rëndë shtetasi E. T., 20 cili po merr ndihmë mjekësore në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

ME TE LEXUARAT