Ledjona dëshiron të largohet nga shtëpia, Egla habit me veprimin për të!

Aktualitet

Ledjona dëshiron të largohet nga shtëpia, Egla habit me veprimin

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ledjona këtë javë është në nominim ama duket se dëshiron të largohet. Duke bërë gati valixhet së bashku me Erjolën shprehet se dëshiron të largohet, pasi e ka amrrë malli për vajzën. Edhe Egla ka reaguar për këtë vendim të Ledjonës, ku ede pse kanë pasur mjaft zënka me njëra-tjetrën, Egla shprehet se nuk do që Ledjona të largohet nga shtëpia.

Egla: Nuk dua të dalësh jashtë

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ledjona: E vlerësoj

Egla: Nuk dua ta vlerësosh, nuk dua të dalësh se e di që nuk je një gocë që e lë betejën përgjysëm

 

 

ME TE LEXUARAT